Reference

Dobrý den, včera 7.6.2022 jsem byla u vás v ateliéru (dárek od dětí ?) a bylo to super ??. Musím pochválit slečnu, která mně měla na starost. Hrozně milá, ochotná (nejen ke mně ale i k holčičkám co tam byly) a hlavně měla se mnou pevný nervy. ? Určitě jsem tam nebyla naposledy. Dekuji a přeji krásný den. Malá 

-------------------------------------------°°°°°°--------------------------------------------°°°°°°---------------------------------------------°°°°°°°--------------------------------------------------
Dobrý deň pani Krhovská,
 
čas tak rýchlo uteká, že som Vám ani nestihla nejak čerstvo po skončení tábora poďakovať. Deti boli veľmi spokojné, užili si to veľmi, takže som Vám to chcela dať vedieť. 
 
Laura v sebe objavila výtvarníčku, a doma nám, ktorí sme neboli osobne na ukončení tábora, urobila (aj s Elinkou) vernisáž aj s výkladom. Diela máme doma na stene nalepené ešte stále a tešíme sa z nich. 
 
Prajem Vám ešte pekný zvyšok prázdnin a ďalšie úspešné tábory či iné aktivity s deťmi a pre deti.
 
Majte sa pekne, 
 
Gabriela Zmrzlá

------------------------------------------°°°°°°---------------------------------------------°°°°°°--------------------------------------------°°°°°°----------------------------------------------------
 
Ateliér pro radost je perfektním místem pro děti. Moje 7 letá holčíčka je introvertní, citlivá duše, takže nové věci, lidi apod. jsou pro ni trochu náročnější. V ateliéru pro Radost se od prvního dne cítila velmi dobře. Začaly jsme tábor navštěvovat v létě 2016 a od té doby je má dcera pravidelným návštěvníkem. Vždy se na tábory a akce s Ditou a Ivou moc těší a nesmírně si je vždy užije a už se ptá na další termíny. Iva a Dita se staly součástí jejího/našeho života. Obě dámy děti úžasně inspirují, krásně rozvíjejí a učí je vnímat, cítit a vidět svět takovým příjemným způsobem, navíc se snaží každou akci něčím obohatit a vymýšlejí další skvělé nápady jako např noční tábor, který má dcera miluje.
Název Ateliéru dokonale vystihuje jeho podstatu! Potvrzuji a vřele doporučuji.
 
(Jana Zubalová)

---------------------------------------°°°°°°--------------------------------------------°°°°°°°------------------------------------------°°°°°°------------------------------------------------

Nikdy jsem si nemyslela,že bych mohla umět malovat. Až po návštěvě Ateliéru pro Radost, kde byla nejen skvělá atmosféra, ale také lektoři, kteří mi pomohli namalovat dva obrazy, které mi visí dnes v obýváku a připomněli mi, že nic v životě není nemožné!

(Martina Svobodová)


 

V ateliéru jsem byla se svou sestrou na Kurzu tempery. Velmi jsem ocenila přátelský přístup a uvolněnou atmosféru. Cena kurzu byla velmi přijatelná a celkově jsem byla velmi mile překvapena. Určitě ateliér v budoucnu ráda opět navštívím.

(Ludmila, 39 let)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Do Ateliéru Radost jsem přihlásila syna na kreslení pro předškoláky a musím konstatovat, že je velice spokojený a moc se mu tam líbí. Po každé hodině si odnáší domů spoustu krásných obrázků, které sám na hodině vytvořil a také spoustu nových zážitků a poznání. Ateliér navštěvujeme moc rádi, jsou tu skvělí lektoři, kteří mají hodinu vždycky bezvadně připravenou a děti dokážou zaujmout. 

Helena Tomsová


O Ateliéru pro Radost jsem se dozvěděla od dcerky, která přinesla letáček ze školy. Jelikož mi bylo v DDM JM doporučena pro děti Umělecká škola, kde se dělají přijímací zkoušky, rozhodla jsem se pro pár lekcí v Ateliéru. Děti absolvovaly několik kursů a obě dvě zvládly bez problémů přijímací zkoušky na ZUŠ. Bohužel již brzy nebyly s výukou na ZUŠ spokojené - vše srovnávaly s Ateliérem - ačkoliv oba dva měly rozdílné učitele na ZUŠ, rozhodli jsme se po půl roce výuku na ZUŠ pro nespokojenost ukončit. Děti opět začaly navštěvovat Ateliér. Obě děti jsou velice manuálně zručné a vítají individuální a přátelský přístup v Ateliéru. Mají rádi různorodost a tu jim Atelier nabízí, a tak mohou v blízkosti bydliště navštěvovat kursy, kde se toho naučí více než na ZUŠ. Další výhodou je, že v Ateliéru není dán přesný čas začátku a konce, takže lze návštěvu Ateliéru dobře časově skloubit i s dalšími aktivitami. Děti mají předplacené kursovné a odečítají se jim skutečně odučené hodiny,  kursové tak nepropadne ani v době nemocí.

Jsem moc ráda, že Ateliér byl v blízkosti otevřen. Vítám to, jako skvělý nápad lidí, kteří mají nadání tvořit a také schopnost  předávat znalosti dál. I kdyby děti nestudovaly umělecké školy, věřím v to, že jim rozvoj jejich nadání nikdy nebude ke škodě a bude se jim hodit i v budoucnosti - při výchově jejich dětí a nebo v jejich budoucích zaměstnáních. Bylo by škoda, kdyby děti jen trávily čas u PC a připravily se o aktivity, ke kterým by se jinak běžně nedostaly.

Ateliér mohu každému vřele doporučit.

S přátelským pozdravem

Petra Štolová


Ráda bych se s Vámi podělila o pozitivní dojem z Ateliéru pro Radost. Moje dvě děti, chlapec 10 let a dívka 7 let, ateliér navštěvují kurzy od září 2015 a jsou tam velmi spokojeni. Oceňuji individuální přístup a sleduji jejich vývoj v oblasti tvoření. Často mě překvapí, co všechno jsou schopni nakreslit.

Pokud nám to časový plán dovolí, budu ráda, když se zúčastní příměstského táboru.

Jen tak dál!!

S díky

Radka Paroubková


Do Ateliéru pro Radost, Háje dávám dceru proto, aby se zdokonalila v technikách malby a kresby. Od malička je to její velký koníček a zde má šanci rozvinout tuto dovednost díky odbornicím, studentkám výtvarné školy, které svůj um dovedou dětem předat tak, že jsou vidět velké pokroky a děti to baví.

Lektorky vyzvedávají děti z družiny, což nám ušetří mnoho času.

Paní PM, maminka 8 leté Aničky